Galeria

Okna drewniane, drzwi przesuwne HS, okna balkonowe, okiennice

Okna drewniane, drzwi przesuwne HS, okna balkonowe, okiennice

Okna produkujemy z litej trój- lub cztero-warstwowej klejonki sosnowej, dębowej lub meranti w technologii Softline DJ-68 (grubość 68 mm, pakiet dwuszybowy U=1,0 W/m2), lub Sofline DJ-88 (grubość 88 mm, pakiet trzyszybowy U=0,7 W/m2). Okna mogą przyjąć dowolny wymiar i kolor, jak i dowolny kształt: typowy – prostokątny, kwadratowy, lub nietypowy – łukowy, okrągły, trójkątny, wielokątny. Okna mogą być wyposażone w szprosy wewnątrz-szybowe, wiedeńskie (naklejane), konstrukcyjne lub odpinane. Wykonujemy również drzwi balkonowe w wersji okiennej jedno-, dwu- jak i wieloskrzydłowe oraz w wersji podnoszono-przesuwnej HS z niskim progiem. W naszej ofercie znajdziecie Państwo również parapety zewnętrzne (aluminiowe i kamienne) oraz wewnętrzne (drewniane i kamienne).

Zobacz galerię
Drzwi drewniane zewnętrzne

Drzwi drewniane zewnętrzne

Drzwi zewnętrzne o grubości 65 mm wykonujemy w całości z litego drewna sosnowego, dębowego lub meranti. Wszystkie drzwi wykonane są na konkretny wymiar, mogą przyjąć dowolny kształt oraz mogą spełniać indywidualne wymagania co do wyposażenia w zamki, zawiasy, szyby czy kolor. Model drzwi można wybrać z naszych katalogów jak również możemy wykonać drzwi według projektu Klienta. Możemy wykonać drzwi jednoskrzydłowe oraz dwuskrzydłowe, proste lub łukowe, z dostawkami bocznymi stałymi lub otwieranymi jak również z naświetleniem górnym prostym lub łukowym.

Zobacz galerię
Drzwi drewniane wewnętrzne

Drzwi drewniane wewnętrzne

Drzwi wewnętrzne o grubości 42mm – podobnie jak drzwi zewnętrzne – również wykonujemy w całości z litego drewna sosnowego, dębowego, meranti oraz jesionowego. Drzwi mogą przyjąć dowolnie wybrany przez Klienta kształt i formę. Wszystkie drzwi – jednoskrzydłowe lub dwuskrzydłowe, łazienkowe – wykonane są na konkretny wymiar. Bazujemy na własnych modelach jak również na projektach i wzorach przedstawionych przez Klienta. Drzwi mogą spełniać indywidualne wymagania co do wyposażenia w zamki, zawiasy, szyby czy kolor.

Zobacz galerię