O firmie

Kilka słów o naszej firmie

Firma BIGMAR jest producentem drewnianej stolarki okiennej i drzwiowej wykonanej z litego drewna klejonego warstwowo (sosna, dąb, meranti, jesion). Doświadczenie, które zdobyliśmy realizując różnego rodzaju zlecenia i projekty, pozwala nam sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów.
Dokładamy wszelkich starań aby nasze okna i drzwi charakteryzowały się najwyższą jakością. W tym celu bardzo starannie dobieramy surowce oraz materiały do produkcji naszych wyrobów. Zastosowanie specjalistycznych maszyn, wysokiej jakości drewna, kleju, farb, okuć oraz szyb sprawia, że nasza stolarka jest odporna na upływ czasu i zmienne czynniki atmosferyczne oraz prezentuje się bardzo estetycznie i elegancko. Szeroka gama wzorów sprawia, że każdy Klient jest w pełni usatysfakcjonowany naszą ofertą.

Dzięki uwagom i sugestiom przekazywanych przez naszych Klientów, ciągle podnosimy jakość naszych wyrobów i mamy możliwość zwiększania atrakcyjności oferty stolarki BIGMAR. Możliwość wykonania okien i drzwi o nietypowych wymiarach, fachowa realizacja zamówienia oraz bezpłatne doradztwo to tylko niektóre z naszych atutów.

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.